RS Máj

RS Máj je středisko, jenž se rozkládá v malebném, lesy obklopeném prostředí chráněné oblasti u městečka Plasy, které je situováno 25 km severně od Plzně. Plasy jsou centrem mikroregionu Dolní Střela a východiskem mnoha turistických a cykloturistických tras. Historické památky evropského významu, krásná příroda a přirozená spádovost vytvořily z Plas nejvýznamnější centrum turistického ruchu celého regionu severního Plzeňska. V těsné blízkosti areálu se nachází studánka Prelátka, která je vyhledávána širokou veřejností jako pramen zdraví. Ve středisku zajišťujeme školy v přírodě pro děti všech věkových kategoriích a jsme schopni je zajistit i pro celoškolní výjezdy. Kapacita areálu je totiž až 350 lůžek.

Ubytování je pro připraveno ve čtyřech zděných budovách se sprchami a vlastním sociálním zařízením s tří, šesti a sedmilůžkovými pokoji. Další možnosti skýtá 16 šestilůžkových chat a 40 čtyřlůžkových chatiček. Pro sportovní vyžití je k dispozici bohatě vybavený sportovní sklad a velkolepá hřiště a travnaté plochy v čele s beach volejbalovým kurtem, multifunkčním hřištěm, basketbalovými koši či fotbalovými hřišti. Samozřejmostí jsou i pingpongové stoly, stolní fotbálek, šipky nebo ruské kuželky. Možnost koupání je 10 minut chůze od areálu v novém přírodním areálu, jehož součástí je i dětské hřiště a sportovní zázemí, případně lze vyrazit k řece Střele, jen 3 minuty od areálu.

Pro stravování je určena prostorná jídelna, ale vzhledem k jejímu světelnému, ozvučovacímu a projektovému vybavení ji lze využít také pro večerní programy a společenské akce. Pro ně je možné využít i klubovnu, kterou lze užít i k sportovním aktivitám, či k například k promítání.

Pro výuku a společné akce jsou k dipozici také tři učebny v hlavní budově. se základním vybavením pro výuku či školení a taktéž oddělené učebny nacházející se v druhé části areálu.

V případě zájmu lze postavit i párty stan s možností připojení elektrického proudu.

U každé z budov lze najít přístřešek, celkem v areálu jsou tedy 4, a lze je také využít jako další sdružovací prostor pro jednotlivé skupiny zhruba o dvaceti lidí. I zde naleznete vybavení jako křídová tabule, lavice a stoly. Stejně tak v areálu najdete pergoly, které slouží k odpočinku a jiným aktivitám. Součástí hlavní budovy je i osvětlená venkovní jídelna, která navazuje na jídelnu klasickou.

Cena zahrnuje

  • Ubytování – 4 noci
  • Stravování 5 x denně včetně zajištění speciálních stravovacích požadavků
  • Neomezený pitný režim
  • Dopravu přímo na místo kvalitním autobusem splňujícím EU normy. Cena je vypočtena dle vzdálenosti a počtu žáků
  • Zákonné pojištění CK
  • Služby delegáta

Volitelně pro vás zajistíme

  • Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu
  • Služby zdravotníka
  • Noční hlídání
  • Obědový balíček na cestu

Proč vyrazit s námi?

Spolu s našimi partnery chceme kultivovat prostředí školních zájezdů a nabídnout školám jedinečné zážitky, na které budou děti i učitelé rádi a dlouho vzpomínat

Spolupracujeme s více než 200 spokojenými školami v ČR

Pečlivě vybíráme naše partnerské lokality, abychom dodrželi ty nejpřísnější standardy v rámci ubytování, stravování a zejména okolního zeleného prostředí.

Abychom mohli pořádat školy v přírodě, jsme držitelé vázané živnosti cestovní kancelář. Naše společnost je tedy pojištěna proti úpadku a veškeré finance školy i rodičů jsou tak zcela chráněny. Pro maximální komfort máme sjednané taktéž pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění.

Náš delegát vás přivítá na přímo místě, vše vám ukáže, představí personál a vyřeší vaše individuální požadavky.