RS Lubenec

RS Lubenec se nachází mimo civilizaci na kopci nad městečkem Lubenec, které leží na spojnici mezi Prahou (cca. 100 km) a Karlovými Vary (cca. 35 km). Celý areál je obklopen malebnou krajinou s lesy, loukami a také napříkad Liščími skálami, které začínají hned za areálem.

Ubytování nabízí celkem dvě zděné budovy, které disponují dvěma až šestilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a vytápěním.

45 čtyřlůžkových chatek, do kterých je zaveden elektrický proud a využívají společné sociální zařízení (oddělené pro muže a ženy).

4 plně vybavené pětilůžkové chaty s vlastním sociálním zařízením, kuchyní, obývákem, dvěma ložnicemi a balkonem.

V hlavní budově se nachází zázemí kuchyně, prostorná jídelna a dvě menší klubovny, které je možné využít jako učebny. V případě nepřízně počasí je možné využít již zmíněné vnitřní prostory, ale také party stan v horní části areálu či několik nových zastřešených pergol s posezením. Jídelna také disponuje moderní zvukovou technikou, kterou je rovněž možné využít.

Krom bohatě vybaveného sportovního skladu na Vás čeká také beachvolejbalové hřiště, dvě betonová hřiště, pingpongové stoly a ohniště. Využít se kromě prostor v areálu dají i okolní lesy a louky. V teplých měsících je možné koupání v pět minut chůzí vzdáleném lubeneckém rybníce.

Cena zahrnuje

  • Ubytování – 4 noci
  • Stravování 5 x denně včetně zajištění speciálních stravovacích požadavků
  • Neomezený pitný režim
  • Dopravu přímo na místo kvalitním autobusem splňujícím EU normy. Cena je vypočtena dle vzdálenosti a počtu žáků
  • Zákonné pojištění CK
  • Služby delegáta

Volitelně pro vás zajistíme

  • Úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu
  • Služby zdravotníka
  • Noční hlídání
  • Obědový balíček na cestu

Proč vyrazit s námi?

Spolu s našimi partnery chceme kultivovat prostředí školních zájezdů a nabídnout školám jedinečné zážitky, na které budou děti i učitelé rádi a dlouho vzpomínat

Spolupracujeme s více než 200 spokojenými školami v ČR

Pečlivě vybíráme naše partnerské lokality, abychom dodrželi ty nejpřísnější standardy v rámci ubytování, stravování a zejména okolního zeleného prostředí.

Abychom mohli pořádat školy v přírodě, jsme držitelé vázané živnosti cestovní kancelář. Naše společnost je tedy pojištěna proti úpadku a veškeré finance školy i rodičů jsou tak zcela chráněny. Pro maximální komfort máme sjednané taktéž pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění.

Náš delegát vás přivítá na přímo místě, vše vám ukáže, představí personál a vyřeší vaše individuální požadavky.